Aksa Elektrik’ten İyilik Sensiz Olmaz kampanyasına destek

  Çoruh ve Fırat bölgelerinde vatandaşlara elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Elektrik, yeniden dizayn ettiği elektrik faturalarında Kızılay’a iletişim desteği sunmaya başladı. 9 il

 

Çoruh ve Fırat bölgelerinde vatandaşlara elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Elektrik, yeniden dizayn ettiği elektrik faturalarında Kızılay’a iletişim desteği sunmaya başladı. 9 il ve 101 ilçede hizmet veren Aksa Elektrik yaklaşık 2,1 milyon aboneye ulaşan elektrik faturalarında Kızılay’ın “İyilik Sensiz Olmaz” kampanyasına yer veriyor

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de Aksa Çoruh Elektrik; Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de Aksa Fırat Elektrik şirketleri aracılığıyla yaklaşık 2,1 milyon abonesine elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Elektrik, elektrik faturalarını sosyal destek amaçlı kullanmaya başladı.

İlk iş birliğini yenilenen elektrik faturalarıyla birlikte Kızılay’la yapan Aksa Elektrik, kurumun “İyilik Sensiz Olmaz” kampanyasının duyurusunu, elektrik faturası aracılığıyla abonelerine ulaştırıyor. İhtiyacı olan öğrencilere burs verilmesini amaçlayan bağış kampanyası için SMS bilgileri, 2 ay boyunca Aksa Elektrik faturalarında da yer alacak. Kampanyaya katılmak isteyenler, “Burs” yazıp 2868’e gönderdikleri her SMS ile 10 TL bağış yapabiliyor.

Sosyal farkındalığa önem veren marka bilinciyle hareket eden Aksa Elektrik, gelecek aylarda da sosyal sorumluluk amacıyla elektrik faturalarında benzer kampanyaların yer alacağını duyurdu.


Hibya Haber Ajansı

373
Okunma