Mustafa Vuran beşinci sezonda da izleyicisiyle olacak

Mustafa Vuran Beşinci Sezonda Da İzleyicisiyle Olacak! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı ‘Adnan’ karakterine hayat veren Mustafa Vuran, dizideki beşinci sezonunda da izleyicisiyle

Mustafa Vuran Beşinci Sezonda Da İzleyicisiyle Olacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı ‘Adnan’ karakterine hayat veren Mustafa Vuran, dizideki beşinci sezonunda da izleyicisiyle buluşuyor!

İstanbul Üniversitesi’nde iktisat bölümünden mezun olmasının yanı sıra oyunculuk eğitimini Akademi 35.5’te tamamlayan Vuran, 16 Aralık’ta babasını kaybetti. Vuran’ın kariyeri yalnızca oyunculukla sınırlı kalmıyor. Gillette ve birçok reklam filminde de yer alan Vuran, 2016 yılında Funda Arar’ın klibinde de rol aldı.

Oyunculuğunun yanı sıra spor eğitmenliği de yapan Vuran, daha önce Kurtlar Vadisi, Zengin Kız Fakir Oğlan, Kiraz Mevsimi, Paramparça, Gönül İşleri, Poyraz Karayel, Arka Sokaklar, Osmanlı Tokadı ve Çilek Kokusu adlı dizilerde rol aldı.

ATV ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Sabina Toziya, Hakan Karsak, Sevinç Kıranlı, Kenan Çoban, Savaş Özdemir, Erkan Bektaş, Sevil Akı Saner, Turgay Tanülkü, Erdal Küçükkömürcü, Hakan Meriçliler, Yalçın Hafızoğlu, Atilla Şendil, Nihan Taşyürek, Tekin Temel gibi başarılı isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.


Hibya Haber Ajansı

1.6b
Okunma