SIXT’ten sağlık çalışanlarına araç kiralamada özel indirim

SIXT rent a car, 24 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında sağlık çalışanlarına yüzde 30 indirim uygulayacak.

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketi SIXT rent a car, koronavirüs salgınıyla mücadelede fedakârca hizmet veren sağlık çalışanlarına destek vermek amacıyla özel bir indirim kampanyası başlattı. Buna göre tüm sağlık emekçileri 24 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında yapacakları özel araç kiralamalarında yüzde 30 indirimden faydalanabilecek.

SIXT’in İstanbul, Adana, Antalya, Ankara, İzmir, Dalaman, Gaziantep, Bodrum, Trabzon ofislerinden yapılan alımlarda ve online kiralamalarda geçerli olacak özel indirim uygulaması şirketin filosunda bulunan tüm marka ve modelleri kapsıyor. İndirimden yararlanabilmek için kişilerin sağlık çalışanı olduklarına dair iş belgelerini göstermeleri yeterli olacak.

 

SIXT araç kiralama hakkında:

Turizm sektörüne 1992 yılında adım atan SIXT Türkiye; pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunuyor. SIXT araç kiralama, sektördeki ilk profesyonel çağrı merkezini 2004 yılında hayata geçirdi.

www.sixt.com.tr üzerinden araç kiralayabilen ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanabiliyor hem de hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanabiliyor. Araç kiralama ile ilgili farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleri tek bir çatı altına toplayan SIXT; günlük ve aylık araç kiralama hizmetleri sunuyor. 2019 yılında Bor Holding bünyesine katılan SIXT araç kiralama filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Nissan yer almaktadır. SIXT araç kiralama kurumsal araç filosunun %40’dan fazlası premium araç markalarından oluşuyor.

 


Hibya Haber Ajansı

8.9b
Okunma